HAYDİ DURMA! SENDE HAMURLA

BEN YAPTIM… sloganı ile yola çıkan HAMURLA projesini uzun ve meşakkatli Ar-Ge çalışmaları sonucunda tecrübeli kurucu ve kadrosu ile adeta sektörün içerisinde hazırladık, mayaladık ve pişirerek piyasaya arz ettik. 2021 Yılı Şubat ayı itibari ile müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz iş modeli ve ürünler kısa sürede beklenen karşılığı alarak yüksek bir başarı performansı sergilemiş oldu. Hamurla müşterileri tarafından beğeni ile tüketilen ürünlerin Ür-Ge (Ürün Geliştirme) sini sektörün ileri gelen üretici, ihracatçı ve uzman firmaları ile birlikte gerçekleştirerek sektörde birçok ilke imza attık. Başarı hikayemizi yazarken bizimle birlikte olan paydaş ve ortaklarımıza teşekkür ediyor ve herkesi Hamurla’ nın renkli ve lezzetli dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz..

MİSYONUMUZ
Evet yeni dünyaya hoş geldiniz! Son zamanlarda yoğun bir şekilde yaşadığımız küresel problemler sürdürülebilir gıda üretimi, arz ve güvenliğinin ne kadar önemli olduğunu tekrar hatırlattı bizlere. Dünya üzerinde israf edilen gıdanın 1/4 ile açlığa kalıcı bir şekilde son verebileceğimiz halde hala bu konuda adil ve kalıcı çözümler üretmekten şimdilik çok uzağız. Temelde problem üretim ile ortadan kaldırılabilir sanılmaktadır. Ancak ağırlık olarak raf ömrü kısa olan gıda ürünleri üretildikten sonra daha sofralarımıza ulaşamadan malesef israf olmaktadır. Bahsettiğimiz israf sektörde zincirleme olarak ciddi kaynak kaybına sebep olarak verimliliği düşürmektedir. Buda demek oluyor ki tek başına üretimi arttırmak sorunu ortadan kaldırmıyor. Bu yüzden gıdaları daha uzun süre sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilmek ve sağlıklı tedarik sistemleri oluşturularak nihai tüketiciye ulaştırmak çok önemlidir. 
HAMURLA markası olarak temel misyonumuz bahsettiğimiz problemi ortadan kaldırarak üretim verimliliği çok düşük olan unlu mamul sektöründe israfı önlemek ve nihai tüketicinin kaliteli lezzetlere hızlıca ulaşmasını sağlamaktır. 

hakkımızda tasarımı.png (564 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.